چرا رسانه های غرب ایران را از اتهام ترور تطهیر می کنند؟

چند روز پیش بود که خبری مبنی بر تلاش برای ترور سفرای دو رژیم، توسط ایران ودر خاک ایالات متحده توجه همه را جلب کرد: اول سفیر یک رژیم عربی و بعد سفیررژیم عبری! می گفتند برنامه سپاه قدس بوده و مسئولین رده بالا هم مطلع!

من خبر را اول از رادیو فردا بعد بی بی سی فارسی و بعدتر هم اکثر خبرگزاری های داخلی خواندم. خبر کمی جالب و بیشتر کنجکاو کننده بود. خبر از همان اول به نظرم پوچ و توخالی می آمد. خبرنامه های رادیو فرداکه به صورت روزانه ارسال میشود معمولا حاوی ده تا پانزده خبر در بخش های: سیاسی، ایران در رسانه های جهان، اقتصاد ایران، جهان، فرهنگ وهنر ایران، دانش و فناوری، ورزش و... منتشر می باشد. یکی از این خبرنامه ها که جمعه22مهر منتشر شد از صدر تا ذیل به موضوع ترور سفیران... می پرداخت. این یعنی عزم جزم برای پرداختن به یک خبر که اتهام به ایران موضوع معمول آن است. از این دست اتهام ها در گذشته هم بود ولی حجم خبرها شاید به گرد خبرهای این بار نمی رسید.

کم کم سمت و سوی خبرها ناگهان عوض شد وبه این سمت رفت که این اقدام نمی تواند کار ایران باشد، اما اینبار این اعتراف خود رسانه های غرب و نظام استکباری مانند رادیوفردا، بی بی سی، ای بی سی نیوز، روزنامه های آلمانی زبان سوئیس، رویترز عربی، بالاترین، دویچه وله  و... بود، اقدامی سوال برانگیز و مشکوک که خود رسانه های غرب بدان مبادرت نمودند و این موج اعتراف هنوز از پا نایستاده است. خیلی باید مواظب این بخش قضیه بود؛ چرا که به نظر بنده خیلی بودار است که رسانه های متخاصم به تطهیر ایران بپردازند.

اوضاع پیچیده ای است که هشیاری بیشتری می طلبد. این یک توطئه بین المللی است برای به انحراف کشاندن دیدگان ملت ها که به بیداری اسلامی، آزادی فلسطین، جنبش تسخیر وال استریت و ... معطوف شده است.

/ 5 نظر / 46 بازدید
سهیل.ع

سلام حالا یه بارم که اون برادرامون خودشون اعتراف به بزرگ بودن دروغشون کردن شما بهشون گیر می دید!!

حسن صانعی

سلام آقا فرهاد خیلی با صفایی ! فقط همین! ان شاءالله موفق باشی! و قسمت بشه ببینمت!

میم

دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس بتانم با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی؟

احمد

سلام مطلب جالبی بود با "از حرف تا عمل آقای وزیر+عکس" http://karamad.info/?p=711 بروزم یا علی

روابط عمومي اسک دين

سلام انجمن گفتگوي ديني با مجرب ترين کارشناسان پاسخگو ، زير نظر مرکز ملي پاسخگويي به سوالات ديني ، محلي امن و مطمئن براي پرسش و پاسخهاي شما مي باشد. مشاهده کليه گفتگوهاي ثبت شده ، کتابخانه عظيم مذهبي ، نرم افزارهاي رايگان ، گالري تصاوير مذهبي و ... از ديگر امکانات رايگان اين سايت مي باشد. براي بازديد از انجمن گفتگوي ديني به آدرس زير مراجعه بفرماييد: http://www.askdin.com در صورت تمايل مي توانيد با قرار دادن يکي از لوگوها يا بنرهاي زير ، در ثواب و اجر معنوي اين انجمن شريک باشيد: http://www.askdin.com/showthread.php?t=13740